Select Showtimes

BAD BOYS: RIDE OR DIE

Këtë verë, 'Bad Boys' më të preferuar në botë janë rikthyer si dyshja ikonë e aksionit ...

Titra Shqip

Select Showtimes

DEADPOOL & WOLVERINE

Aventura aksion e Marvel-it sjell në ekranin e kinemasë dyshen legjendare heroike. Aventura aksion e Marvel-it sjell ...

Titra Shqip
July 25, 2024

Select Showtimes

The Exorcism

A troubled actor begins to unravel while shooting a horror film. A troubled actor begins to unravel ...

Titra Shqip
June 26, 2024

Select Showtimes

DESPICABLE ME 4

Gruja përballet me një armik të ri Maksimë Le Mal dhe të dashurën e tij të ...

Titra Shqip
June 27, 2024

Select Showtimes

Inside out 2

02 hours 20 minutes

Titra Shqip
June 13, 2024

Select Showtimes

LEGJENDA E BASTUNIT

01 hours 46 minutes

Titra Shqip
May 17, 2024

Select Showtimes

THE STRANGERS: TRILOGY PART 1

01 hours 31 minutes

Titra Shqip
May 17, 2024

Select Showtimes

KINGDOM OF THE PLANET OF THE APES

02 hours 25 minutes

Titra Shqip
May 16, 2024

Select Showtimes

IMAGINARY FRIENDS

01 hours 44 minutes

Titra Shqip
May 16, 2024

Select Showtimes

TAROT

Titra Shqip
May 9, 2024

Select Showtimes

THE GARFIELD

Titra Shqip
May 23, 2024

Select Showtimes

FURIOSA: A MAD MAX SAGA

Titra Shqip
May 23, 2024

Select Showtimes

Select Showtimes

CIVIL WAR

01 hours 30 minutes

Një udhëtim nëpër një Amerikë të së ardhmes distopike, pas një ekipi gazetarësh të përfshirë në ...

Titra Shqip
April 19, 2024

Select Showtimes

ABIGAIL

01 hours 33 minutes

Pasi një grup kriminelësh rrëmbejnë vajzën e balerinës së një figure të fuqishme të botës së ...

Titra Shqip
April 18, 2024

Select Showtimes

GUXIM

01 hours 20 minutes

Pasi bie në dashuri me vajzën e gabuar, një i ri do të përballet me kurthet ...

Shqip
April 17, 2024

Select Showtimes

THE FALL GUY

02 hours 06 minutes

Një marifet i zhveshur duhet të gjejë yllin e zhdukur të filmit të suksesshëm të ish-të ...

Titra Shqip
April 25, 2024

Select Showtimes

MOTHER’S INSTINCT

01 hours 34 minutes

Alice dhe Celine jetojnë një mënyrë jetese tradicionale me burra dhe djem të suksesshëm të së ...

Titra Shqip
March 28, 2024

Select Showtimes

ARTHUR THE KING

01 hours 40 minutes

Një film me Mark Wahlberg & Simu Liu. Një garues aventurier adopton një qen endacak të ...

Titra Shqip
March 28, 2024

Select Showtimes

LAND OF BAD

Një njësi e forcave speciale të ushtrisë amerikane zë pritë gjatë një misioni për të tërhequr ...

Titra Shqip
March 14, 2024

Select Showtimes

GODZILLA X KONG: THE NEW EMPIRE

01 hours 55 minutes

Titra Shqip
March 28, 2024

Select Showtimes

KUNG FU PANDA 4

01 hours 34 minutes

Pasi Po caktohet për t'u bërë Udhëheqësi Shpirtëror i Luginës së Paqes, ai duhet të gjejë ...

Titra Shqip
March 8, 2024

Select Showtimes

IMAGINARY

01 hours 44 minutes

Një grua kthehet në shtëpinë e saj të fëmijërisë për të zbuluar se miku imagjinar që ...

Titra Shqip
March 7, 2024

Select Showtimes

JUNGLE BUNCH 2: THE WORLD TOUR

01 hours 29 minutes

Vazhdim i filmit The Jungle Bunch (2017).

Titra Shqip
February 29, 2024

Select Showtimes

DUNE PART TWO

02 hours 46 minutes

Paul Atreides bashkohet me Chanin dhe Fremen ndërsa kërkon hakmarrje kundër komplotistëve që shkatërruan familjen e ...

Titra Shqip
February 29, 2024

Select Showtimes

LASSIE COME HOME

01 hours 36 minutes

Remake i filmit të vitit 1943 bazuar në librin e Eric Knight "Lassie Come Home".

January 29, 2024

Select Showtimes

POOR THINGS

02 hours 21 minutes

Historia e pabesueshme e evolucionit fantastik të Bella Baxter; një grua e re e rikthyer në ...

Titra Shqip

Select Showtimes

ARGYLLE

Një romancier spiun introvert tërhiqet në aktivitetet e një sindikate të keqe të fshehtë.

Select Showtimes

BEAUTIFUL WEDDING

01 hours 40 minutes

Filmi ndjek Abby dhe Travis, të cilët pas një nate të çmendur në Las Vegas, zbulojnë ...

Titra Shqip
January 24, 2024

Select Showtimes

5 HERË JO

01 hours 38 minutes

Në televizionin më të madh në vend po hidhet ideja për të realizuar show-n më të ...

Titra Shqip
December 26, 2023

Select Showtimes

WONKA

01 hours 52 minutes

Bazuar në personazhin e jashtëzakonshëm në qendër të Charlie dhe Fabrika e Çokollatës, "Wonka" tregon historinë ...

Titra Shqip
December 26, 2023

Select Showtimes

NIGHT SWIM

01 hours 56 minutes

Versioni me metrazh të gjatë i filmit të shkurtër të vitit 2014 për një grua që ...

Titra Shqip
December 28, 2023

Select Showtimes

FERRARI

02 hours 10 minutes

Titra Shqip
December 28, 2023

Select Showtimes

ANYONE BUT YOU

01 hours 40 minutes

Titra Shqip
December 28, 2023

Select Showtimes

The MARSH KING’S DAUGHTER

Titra Shqip
November 30, 2023

Select Showtimes

FREELANCE

November 23, 2023

Select Showtimes

WISH

01 hours 32 minutes

Dëshira do të ndjekë një vajzë të re me emrin Asha, e cila dëshiron një yll ...

Titra Shqip
November 23, 2023

Select Showtimes

NAPOLEON

02 hours 38 minutes

NAPOLEON është një film epikë i mbushur me spektakël që detajon ngritjen dhe rënien e perandorit ...

Titra Shqip
November 23, 2023

Select Showtimes

The Kill Room

Titra Shqip
November 23, 2023

Select Showtimes

HUNGER GAMES, THE: THE BALLAD OF THE SONGBIRDS AND SANKES

Titra Shqip
November 16, 2023

Select Showtimes

INSPECTOR SUN AND THE CURSE OF THE BLACK WIDOW

01 hours 28 minutes

Inspektori Sun hip në një aeroplan në dukje normal për një pushim të nevojshëm, por kur ...

Titra Shqip
November 9, 2023

Select Showtimes

Marvels 2

01 hours 45 minutes

Carol Danvers i ngatërron fuqitë e saj me ato të Kamala Khan dhe Monica Rambeau, duke ...

Titra Shqip
November 9, 2023

Select Showtimes

RETRIBUTION

Titra Shqip
October 19, 2023

Select Showtimes

DOGMAN

01 hours 53 minutes

Një djalë, i mavijosur nga jeta, gjen shpëtimin e tij përmes dashurisë së qenve të tij.

October 12, 2023

Select Showtimes

NË KUADËR TË DASHURISË

01 hours 35 minutes

Historia e një çifti të martuar prej vitesh që vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre ...

Titra Shqip
October 18, 2023

Select Showtimes

SAW X

01 hours 58 minutes

John Kramer, i sëmurë dhe i dëshpëruar udhëton në Meksikë për një procedurë mjekësore të rrezikshme ...

Titra Shqip
September 28, 2023

Select Showtimes

PAW PATROL: THE MIGHTY MOVIE

Titra Shqip
September 28, 2023

Select Showtimes

EXPEND4BLES

01 hours 43 minutes

Të armatosur me çdo armë të mundshme, Expendables janë linja e fundit e mbrojtjes në botë ...

Titra Shqip
September 21, 2023

Select Showtimes

The Nun

01 hours 50 minutes

1956 - Francë. Vritet një prift. Një e keqe po përhapet. Vazhdimi i hitit madhështor mbarëbotëror ...

Titra Shqip

Select Showtimes

After Everything

01 hours 11 minutes

Titra Shqip
September 14, 2023

Select Showtimes

BLUE BEETLE

Një relike aliene zgjedh Jaime Reyes si trupin e saj simbiotik, duke i dhuruar adoleshentit një ...

Titra Shqip
August 17, 2023

Select Showtimes

PUPPY LOVE

Pas një takimi të parë katastrofik, Nicole dhe Max betohen se nuk do të takohen më ...

Titra Shqip
August 11, 2023

Select Showtimes

GRAN TURISMO

02 hours 15 minutes

Bazuar në historinë e vërtetë të pabesueshme, frymëzuese të një ekipi të pafuqishëm - një lojtar ...

Titra Shqip
August 24, 2023

Select Showtimes

MEG 2

01 hours 56 minutes

Një ekip hulumtues në një zhytje eksploruese në thellësitë më të thella të oqeanit sheh spirale ...

August 2, 2023

Select Showtimes

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: MUTANT MAYHEM

01 hours 39 minutes

Jeff Rowe dhe Kyle Spears rrëfejnë një aventurë të madhe aksioni plot zgjuarsi, miqësi dhe vëllazëri.

Titra Shqip
July 10, 2023

Select Showtimes

HAUNTED MANSION

02 hours 02 minutes

Një nënë beqare e quajtur Gabbie punëson një udhërrëfyes turistik, një psikik, një prift dhe një ...

Titra Shqip
July 27, 2023

Select Showtimes

OPPENHEIMER

03 hours 00 minutes

Historia e shkencëtarit amerikan J. Robert Oppenheimer dhe roli i tij në zhvillimin e bombës atomike.

July 21, 2023

Select Showtimes

BARBIE

01 hours 54 minutes

Të jetosh në Barbie Land është të jesh një qenie e përsosur në një vend të ...

Titra Shqip
July 20, 2023

Select Showtimes

MISSION: IMPOSSIBLE – DEAD RECKONING PART ONE

02 hours 36 minutes

Ethan Hunt dhe ekipi i tij i FMN-së duhet të gjurmojnë një armë të rrezikshme përpara ...

Titra Shqip
July 3, 2023

Select Showtimes

INDIANA JONES AND THE DIAL OF DESTINY

02 hours 22 minutes

Arkeologu Indiana Jones garon me kohën për të marrë një artefakt legjendar që mund të ndryshojë ...

Titra Shqip
June 29, 2023

Select Showtimes

RUBY GILLMAN, TEENAGE KRAKEN

01 hours 30 minutes

Një adoleshente e ndrojtur mëson se vjen nga një familje mbretërore legjendare e krakenëve të detit ...

Titra Shqip
July 29, 2023

Select Showtimes

THE FLASH

Barry Allen përdor super shpejtësinë e tij për të ndryshuar të kaluarën, por përpjekja e tij ...

Titra Shqip
June 15, 2023

Select Showtimes

ELEMENTAL

01 hours 33 minutes

Tregon historinë e Ember dhe Wade, në një qytet ku banorët e zjarrit, ujit, tokës dhe ...

Titra Shqip
June 15, 2023

Select Showtimes

TRANSFORMERS: RISE OF THE BEASTS

02 hours 07 minutes

Gjatë viteve 1990, Maximals, Predacons dhe Terrorcons i bashkohen betejës ekzistuese në Tokë midis Autobots dhe ...

Titra Shqip
June 8, 2023

Select Showtimes

SISU

01 hours 31 minutes

Kur një ish-ushtar që zbulon ar në shkretëtirën e Laplandës përpiqet të plaçkisë qytetin, ushtarët nazistë ...

Titra Shqip
June 9, 2023

Select Showtimes

SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE

02 hours 20 minutes

Miles Morales katapulton nëpër Multiverse, ku ai ndeshet me një ekip merimangash të ngarkuar me mbrojtjen ...

Titra Shqip
June 1, 2023

Select Showtimes

THE BOOGEYMAN

01 hours 38 minutes

Përshtatja e historisë "The Boogeyman" nga autori Stephen King.

Titra Shqip
June 2, 2023

Select Showtimes

HIDDEN

01 hours 50 minutes

Dramë e bazuar në një histori të vërtetë, ku një çift i martuar u përball me ...

May 25, 2023

Select Showtimes

SUZUME

02 hours 02 minutes

Anime "Suzume" tregon historinë e një vajze 17-vjeçare të quajtur Suzume e cila ndihmon një të ...

Titra Shqip
May 26, 2023

Select Showtimes

ABOUT MY FATHER

01 hours 30 minutes

Titra Shqip
June 7, 2023

Select Showtimes

THE LITTLE MERMAID

02 hours 15 minutes

Titra Shqip
May 25, 2023

Select Showtimes

LOVE AGAIN

01 hours 44 minutes

Një grua e re përpiqet të lehtësojë dhimbjen e vdekjes së të fejuarit të saj duke ...

Titra Shqip
May 18, 2023

Select Showtimes

FAST X

Dom Toretto dhe familja e tij janë në shënjestër të djalit hakmarrës të mbretit të drogës ...

Titra Shqip
May 17, 2023

Select Showtimes

GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 3

Ende i tronditur nga humbja e Gamoras, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur ...

Titra Shqip
May 4, 2023

Select Showtimes

VIRGJËRESHA SHQIPTARE

02 hours 00 minutes

Shqipëri 1958: Një djalë dhe një vajzë rriten së bashku në të njëjtin fshat. Ata janë ...

Shqip
April 27, 2023

Select Showtimes

Renfield

Njeri i Drakulës dhe i burgosuri në azilin e të çmendurve.

April 20, 2023

Select Showtimes

Evil Dead Rise

Një grua e gjen veten në një luftë për jetën e saj kur një libër i ...

Titra Shqip
April 20, 2023

Select Showtimes

AIR

01 hours 52 minutes

Air ndjek historinë e shitësit të këpucëve Sonny Vaccaro dhe mënyrën se si ai udhëhoqi Nike ...

Titra Shqip
April 6, 2023

Select Showtimes

THE POPE’S EXORCIST

Frymëzuar nga dosjet aktuale të At Gabriele Amorth, Kryeekzorcisti i Vatikanit, Ekzorcisti i Papës ndjek Amorthin ...

Titra Shqip
April 6, 2023

Select Showtimes

The Super Mario Bros. Movie

01 hours 32 minutes

Historia e The Super Mario Bros në udhëtimin e tyre nëpër Mbretërinë e Kërpudhave

Titra Shqip
April 6, 2023

Select Showtimes

OOOPS!THE ADVENTURE CONTINUES

Titra Shqip
March 23, 2023

Select Showtimes

DUNGEONS & DRAGONS: HONOR AMONG THIEVES

02 hours 14 minutes

Një hajdut simpatik dhe një grup aventurierësh të pamundur nisin një kërkim epike për të tërhequr ...

Titra Shqip
March 30, 2023

Select Showtimes

SCREAM 6

02 hours 03 minutes

Të mbijetuarit e vrasjeve të Ghostface lënë pas Woodsboro dhe përpiqen të fillojnë një kapitull të ...

Titra Shqip
March 9, 2023

Select Showtimes

CREED 3

01 hours 53 minutes

Adonis ka lulëzuar si në karrierën e tij ashtu edhe në jetën familjare, por kur një ...

Titra Shqip
March 2, 2023

Select Showtimes

MAYBE I DO

01 hours 35 minutes

Michelle dhe Allen janë në një lidhje. Ata vendosin të ftojnë prindërit e tyre që më ...

Titra Shqip
March 3, 2023

Select Showtimes

SHAZAM! FURY OF THE GODS

02 hours 10 minutes

Filmi vazhdon historinë e adoleshentit Billy Batson, i cili, duke thënë fjalën magjike "SHAZAM!" është transformuar ...

Titra Shqip
March 16, 2023

Select Showtimes

JOHN WICK: CHAPTER 4

02 hours 49 minutes

John Wick zbulon një rrugë për të mposhtur The High Table. Por përpara se të fitojë ...

Titra Shqip
March 23, 2023

Select Showtimes

A MAN CALLED OTTO

02 hours 06 minutes

Otto është një inatçi që ka hequr dorë nga jeta pas humbjes së gruas së tij ...

Titra Shqip
February 2, 2023

Select Showtimes

Adnan Kafazi

02 hours 06 minutes

Ndërsa qyteti i tyre është i pushtuar nga një bos i ri i krimit të organizuar, ...

Shqip
February 6, 2023

Select Showtimes

ASTERIX & OBELIX: THE MIDDLE KINGDOM

Vajza e vetme e perandorit kinez Han Xuandi, shpëton nga një princ i rreptë dhe kërkon ...

Titra Shqip
February 2, 2023

Select Showtimes

5.3

DAISY QUOKKA: WORLD’S SCARIEST ANIMAL

01 hours 28 minutes

Një Quokka jashtëzakonisht e adhurueshme, përjetësisht optimiste e quajtur Daisy ka një ëndërr të pamundur - ...

Titra Shqip
February 9, 2023

Select Showtimes

PLANE

01 hours 47 minutes

Një pilot e gjen veten të kapur në një zonë lufte pasi detyrohet të ulë avionin ...

Titra Shqip
January 12, 2023

Select Showtimes

NORM OF THE NORTH: FAMILY VACATION

01 hours 30 minutes

I mbingarkuar me detyrat e tij mbretërore, kurora e Normit vidhet dhe ai nis një udhëtim ...

Titra Shqip
January 12, 2023

Select Showtimes

BABYLON

03 hours 09 minutes

Një histori e ambicies së madhe dhe të tepruar, që tregon ngritjen dhe rënien e personazheve ...

Titra Shqip
January 12, 2023

Select Showtimes

OPERATION FORTUNE: RUSE DE GUERRE

Agjenti Orson Fortune dhe ekipi i tij i operativëve rekrutojnë një nga yjet më të mëdhenj ...

January 5, 2023

Select Showtimes

M3GAN

01 hours 42 minutes

Një inxhinier robotik në një kompani lodrash ndërton një kukull të ngjashme me njerëz që fillon ...

Titra Shqip
January 5, 2023

Select Showtimes

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY

02 hours 26 minutes

"I Wanna Dance With Somebody" është filmi biografik muzikor për legjendën e muzikës Whitney Houston.

Titra Shqip
December 22, 2022

Select Showtimes

LYLE, LYLE, CROCODILE

01 hours 46 minutes

Lyle është një krokodil që jeton me familjen Primm që ndihmon me punët e shtëpisë dhe ...

Titra Shqip
December 29, 2022

Select Showtimes

NORM OF THE NORTH: KING SIZED ADVENTURE

01 hours 30 minutes

Një artefakt i lashtë kinez është vjedhur nga një arkeolog i ligë i quajtur Dexter. Me ...

Titra Shqip
December 22, 2022

Select Showtimes

SHOTGUN WEDDING

Dasma ekstravagante e një çifti në destinacion rrëmbehet nga kriminelët. Në procesin e shpëtimit të familjeve ...

Shqip
December 29, 2022

Select Showtimes

AVATAR: THE WAY OF WATER

03 hours 12 minutes

Jake Sully tashmë jeton me familjen e tij të re në planetin e Pandorës. Por kur ...

Titra Shqip
December 13, 2022

Select Showtimes

Strange World

01 hours 42 minutes

Clades janë një familje legjendare eksploruesish, por dallimet mes tyre vënë në rrezik misionin e tyre ...

Titra Shqip

Select Showtimes

VIOLENT NIGHT

01 hours 41 minutes

Kur një grup mercenarësh sulmojnë shtëpinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë ...

Titra Shqip
December 10, 2022

Select Showtimes

POKER FACE

02 hours 00 minutes

Një miliarder organizon një lojë pokeri me miqtë e fëmijërisë, por mbrëmja merr një kthesë kur ...

Titra Shqip

Select Showtimes

LAMBORGHINI

Historia e jetës së Ferruccio Lamborghini, themeluesit të Lamborghini.

Select Showtimes

PUSS IN BOOTS: THE LAST WISH

Maçoku Me Çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka ...

December 8, 2022

Select Showtimes

ILLYRICVM

01 hours 35 minutes

Viti është 37 para Krishtit. Një i ri Liburn Volsus merret nga një njësi romake për ...

November 28, 2022

Select Showtimes

The Big Wish

01 hours 28 minutes

Salma është një jetime që e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës duke kërkuar ...

November 3, 2022

Select Showtimes

BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVER

02 hours 41 minutes

Kombi i Wakanda është përballur me fuqitë botërore që ndërhyjnë ndërsa vajtojnë humbjen e mbretit të ...

Titra Shqip
November 10, 2022

Select Showtimes

Terrifier 2

Pasi ringjallet nga një forcë e ligë, Kllouni Art kthehet në qytetin e trembur të Miles ...

Titra Shqip
November 10, 2022

Select Showtimes

The Menu

01 hours 46 minutes

Një çift i ri udhëton në një ishull të largët për të darkuar në një restorant ...

Titra Shqip
November 17, 2022

Select Showtimes

The Illyricum

Shqip
November 28, 2022

Select Showtimes

PREY FOR THE DEVIL

01 hours 33 minutes

Një murgeshë përgatitet të kryejë një ekzorcizëm dhe del ballë për ballë me një forcë demonike ...

Titra Shqip
October 27, 2022

Select Showtimes

HALLOWEEN ENDS

01 hours 51 minutes

Saga e Michael Myers dhe Laurie Strode arrin një kulm drithërues në këtë pjesë të fundit ...

Titra Shqip
October 13, 2022

Select Showtimes

THE WOMAN KING

02 hours 15 minutes

Një epikë historike e frymëzuar nga ngjarje të vërteta që ndodhën në Mbretërinë e Dahomeit, një ...

Titra Shqip
October 27, 2022

Select Showtimes

BLACK ADAM

02 hours 04 minutes

Gati 5,000 vite pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane - dhe u burgos ...

October 20, 2022

Select Showtimes

EXTINCT

01 hours 24 minutes

Op dhe Ed udhëtojnë aksidentalisht në kohë nga Ishujt Galapagos në 1835 në Shangain e sotëm. ...

October 6, 2022

Select Showtimes

VERA ANDRRON DETIN

01 hours 22 minutes

Vera është një përkthyese e gjuhës së shenjave në moshë të mesme, jeta e së cilës ...

Shqip
September 29, 2022

Select Showtimes

TICKET TO PARADISE

Një çift i divorcuar që bashkohet dhe udhëton në Bali për të ndaluar vajzën e tyre ...

Titra Shqip
October 6, 2022

Select Showtimes

SMILE

Pasi dëshmoi një incident të çuditshëm, traumatik që përfshin një pacient, Dr. Rose Cotter fillon të ...

Titra Shqip
September 29, 2022

Select Showtimes

DON’T WORRY DARLING

Ngjarje e vendosur në vitet 1950, ku një grua që jeton me burrin e saj në ...

September 22, 2022

Select Showtimes

FALL

Becky dhe Hunter, dy mikesha të ngushta do ta gjejnë veten në majën e një kulle ...

Titra Shqip
September 15, 2022

Select Showtimes

AVATAR

Një marins paraplegjik i dërguar në një mision unik në hënën Pandora, ndahet midis ndjekjes së ...

Titra Shqip
September 22, 2022

Select Showtimes

AROUND THE WORLD IN 80 DAYS

Një marmoset i libër niset në një aventurë të egër për të udhëtuar rreth planetit në ...

September 1, 2022

Select Showtimes

THREE THOUSAND YEARS OF LONGING

Një studiues i vetmuar, në një udhëtim në Stamboll, zbulon një xhind i cili i ofron ...

Titra Shqip
September 1, 2022

Select Showtimes

90

TAD THE LOST EXPLORER: THE EMERALD TABLET

Titra Shqip
August 25, 2022

Select Showtimes

MANEATER

Pas një aksidenti gjatë pushimeve të tyre në një ishull, një grup miqsh përndiqet nga një ...

Titra Shqip
August 25, 2022

Select Showtimes

5.9

BEAST

R 01 hours 33 minutes

Një baba dhe dy vajzat e tij adoleshente e gjejnë veten të gjuajtur nga një luan ...

Titra Shqip
August 25, 2022

Select Showtimes

3.9

AFTER EVER HAPPY

R 01 hours 59 minutes

Teksa shfaqet një e vërtetë tronditëse për familjet e një çifti, dy të dashuruarit zbulojnë se ...

Titra Shqip
August 25, 2022

Select Showtimes

7.1

WHERE THE CRAWDADS SING

PG-13 02 hours 05 minutes

Një grua që u rrit në kënetat e thellë të Jugut bëhet e dyshuar për vrasjen ...

Titra Shqip
August 25, 2022

Select Showtimes

4.5

HOT SEAT

R 01 hours 39 minutes

Një ish-haker detyrohet të depërtojë në institucionet bankare të nivelit të lartë, një burrë tjetër duhet ...

Titra Shqip
August 25, 2022

Select Showtimes

Bullet Train

Pesë vrasës në bordin e një treni që lëviz me shpejtësi zbulojnë se misionet e tyre ...

Titra Shqip
August 4, 2022

Select Showtimes

DC LEAGUE OF SUPER-PETS

01 hours 40 minutes

Krypto Super-Qeni dhe Superman janë miqtë më të mirë të pandashëm, që ndajnë të njëjtat superfuqi ...

July 28, 2022

Select Showtimes

3.2

ARTHUR MALEDICTION

01 hours 27 minutes

Alex është një djalë i ri 18 vjeç. Ai ka qenë një fans i madh i ...

Titra Shqip
July 14, 2022

Select Showtimes

6.3

CHICKENHARE AND THE HAMSTER OF DARKNESS

01 hours 31 minutes

Ndjek një hero të ri të lindur gjysmë pule dhe gjysmë lepur. I etur për t'u ...

July 14, 2022

Select Showtimes

THOR: LOVE AND THUNDER

Thor: Love and Thunder ka disa skena me shkreptima drite që mund të ndikojnë te njerëzit ...

June 6, 2022

Select Showtimes

ELVIS

02 hours 39 minutes

Një vështrim në jetën e yllit legjendar të rock and roll, Elvis Presley.

Titra Shqip
June 23, 2022

Select Showtimes

PRESS PLAY

01 hours 25 minutes

Një grua e re ka një shans për të shpëtuar dashurinë e jetës së saj, kur ...

June 30, 2022

Select Showtimes

MINIONS: THE RISE OF GRU

01 hours 30 minutes

Historia e patreguar e ëndrrës së një dymbëdhjetë vjeçari për t'u bërë super-antegonisti më i madh ...

June 30, 2022

Select Showtimes

THE BLACK PHONE

01 hours 42 minutes

Pasi u rrëmbye nga një vrasës fëmijësh dhe u mbyll në një bodrum që nuk ndëgjohet ...

June 23, 2022

Select Showtimes

Shark Bait 87

01 hours 27 minutes

Një grup miqsh që shijojnë një fundjavë, vjedhin disa jetski, duke përfunduar në një përplasje të ...

June 16, 2022

Select Showtimes

LIGHTYEAR

01 hours 40 minutes

Historia e Buzz Lightyear dhe aventurat e tij deri në pafundësi dhe më gjerë.

June 16, 2022

Select Showtimes

JURASSIC WORLD: DOMINION

02 hours 26 minutes

Katër vite pas shkatërrimit të Isla Nublar, dinosaurët tani jetojnë - bëjnë gjueti - së bashku ...

June 9, 2022

Select Showtimes

LAST LOOKS

Një ish-polic i turpëruar kërkon ngushëllim duke u zhvendosur në pyll, por jeta e tij e ...

June 2, 2022

Select Showtimes

TOP GUN: MAVERICK

Pas më shumë se tridhjetë vjet shërbimi si një nga aviatorët më të mirë të Marinës, ...

Select Showtimes

6.7

OPERATION MINCEMEAT

PG-13 02 hours 08 minutes

Titra Shqip
May 19, 2022

Select Showtimes

FIRESTARTER

01 hours 34 minutes

Një vajzë e re përpiqet të kuptojë se si në mënyrë misterioze fitoi fuqinë për t'i ...

May 12, 2022

Select Showtimes

MEMORY

01 hours 54 minutes

Një vrasës me pagese zbulon se ai është bërë një objektiv pasi ai refuzon të përfundojë ...

May 12, 2022

Select Showtimes

DOCTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS

PG-13 02 hours 06 minutes

Dr. Stephen Strange bën një magji të ndaluar që hap derën e multiversit, duke përfshirë një ...

Titra Shqip
May 4, 2022

Select Showtimes

7.6

THE UNBEARABLE WEIGHT OF MASSIVE TALENT

R 02 hours 25 minutes

Nicolas Cage në një "gjendje të keqe ekonomike", pranon të paraqitet kundrejt pagesës në festën e ...

Titra Shqip
April 28, 2022

Select Showtimes

7.0

THE BAD GUYS

PG 01 hours 40 minutes

Askush nuk është përpjekur ndonjëherë të jetë i mirë si "The Bad Guys". Aventura e animuar ...

Titra Shqip
April 28, 2022

Select Showtimes

6.5

NOTRE DAME BRULE

01 hours 50 minutes

Një ngjarje që lidhet me zjarrin shkatërrues brenda Notre-Dame në prill të 2019.

Titra Shqip
April 21, 2022

Select Showtimes

AEROPLANI HURKUS: DIAMANTI I HUMBUR

01 hours 33 minutes

Asi është një djalosh që ëndërron të bëhet inxhinier aeronautik. Mes sendeve të stergjyshit të tij, ...

Shqip
April 14, 2022

Select Showtimes

6.7

FANTASTIC BEASTS 3

PG-13 02 hours 22 minutes

Pjesa e tretë e "Fantastic Beasts and Where to Find Them", i cili ndjek aventurat e ...

Titra Shqip
April 14, 2022

Select Showtimes

8.5

THE-NORTHMAN

R 02 hours 16 minutes

Nga regjisori vizionar Robert Eggers vjen The Northman, e mbushur me aksion që ndjek një princ ...

Titra Shqip
April 14, 2022

Select Showtimes

NJË JETË ME TY

01 hours 16 minutes

“Një Jetë Me Ty” është një komedi satirike. Në qendër të filmit është një çift i ...

Shqip
April 7, 2022

Select Showtimes

THE CONTRACTOR

Një rreshter i shkarkuar i Forcave Speciale të SHBA, James Harper, rrezikon gjithçka për familjen e ...

Select Showtimes

5.6

DRAGON RIDER

R 01 hours 31 minutes

Një dragua i ri i argjendtë bashkohet me një shpirt malor dhe një djalë jetim në ...

April 7, 2022

Select Showtimes

MORBIUS

Biokimisti Michael Morbius përpiqet të kurojë veten nga një sëmundje e rrallë e gjakut, por ai ...

Titra Shqip
March 31, 2022

Select Showtimes

SONIC THE HEDGEHOG 2

PG 01 hours 39 minutes

Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, SONIC THE HEDGEHOG tregon historinë e iriqit ...

Titra Shqip
March 31, 2022

Select Showtimes

6.8

AMBULANCE

R 02 hours 16 minutes

Dy grabitës vjedhin një ambulancë pasi grabitja e tyre shkoi keq.

Titra Shqip
March 24, 2022

Select Showtimes

THE LOST CITY

PG-13 01 hours 32 minutes

Një shkrimëtare romantike në një turne librash me modelin e saj të kopertinës përfshihet në një ...

Titra Shqip
March 24, 2022

Select Showtimes

6.7

DOG

PG-13 01 hours 30 minutes

Dy ish ushtarë bashkohen kundër dëshirës së tyre në udhëtimin rrugor të jetës. Briggs (Channing Tatum) ...

Titra Shqip
March 17, 2022

Select Showtimes

8.3

BLACKLIGHT

PG-13 01 hours 48 minutes

Travis Block është një operativ qeveritar që pajtohet me të kaluarën e tij të errët. Kur ...

Titra Shqip
March 11, 2022

Select Showtimes

TURNING RED

Një vajzë 13-vjeçare e quajtur Mei Lee kthehet në një panda gjigante të kuqe sa herë ...

Titra Shqip
March 11, 2022

Select Showtimes

THE BATMAN

02 hours 55 minutes

Në vitin e tij të dytë të luftës kundër krimit, Batman zbulon korrupsionin në Gotham City ...

Titra Shqip
March 3, 2022

Select Showtimes

7.6

JACKASS FOREVER

R 01 hours 36 minutes

Titra Shqip
February 24, 2022

Select Showtimes

GONE BACK

Në këtë jetë marrim vendime të gabuara. Sa të fortë jemi ne për të pranuar pasojat ...

Titra Shqip
February 20, 2022

Select Showtimes

UNCHARTED

PG-13

Historia është një paraardhëse e lojërave, ku Holland luan si një Drake më i ri, duke ...

Titra Shqip
February 17, 2022

Select Showtimes

5.8

MAYA THE BEE 3

01 hours 28 minutes

Kur Maya, një bletë e vogël kokëfortë, dhe miku i saj më i mirë Willi, shpëtojnë ...

Titra Shqip
February 17, 2022

Select Showtimes

DEATH ON THE NILE

PG-13 02 hours 07 minutes

Teksa është me pushime në Nil, Hercule Poirot duhet të hetojë vrasjen e një trashëgimtareje të ...

Titra Shqip
February 10, 2022

Select Showtimes

6.0

BOOK OF LOVE

01 hours 46 minutes

Dy shkrimtarë të bashkuar në një turne librash në Meksikë.

Titra Shqip
February 24, 2022

Select Showtimes

MARRY ME

PG-13 01 hours 52 minutes

Yjet e muzikës, Kat Valdez (J.LO) dhe Bastian (Maluma) do të martoheshin drejtpërdrejtë përpara një audience ...

Titra Shqip
January 10, 2022

Select Showtimes

MOONFALL

PG-13 02 hours 00 minutes

Bota qëndron në prag të asgjësimit kur një forcë misterioze rrëzon Hënën nga orbita e saj ...

Titra Shqip
February 3, 2022

Select Showtimes

5.7

GRAGON RIDER

TV-Y7 01 hours 31 minutes

Një dragua i ri i argjendtë bashkohet me një shpirt malor dhe një djalë jetim në ...

Titra Shqip
February 3, 2022

Select Showtimes

8.7

SPIDER-MAN: NO WAY HOME

PG-13 02 hours 43 minutes

Me identitetin e Spiderman tashmë të zbuluar, Peter i kërkon ndihmë Doctor Strange. Kur një magji ...

Titra Shqip
December 17, 2021

Select Showtimes

6.3

EIFFEL

01 hours 48 minutes

Qeveria po i kërkon Eiffel të projektojë diçka spektakolare për Panairin Botëror të Parisit të vitit ...

Titra Shqip
January 27, 2022

Select Showtimes

7.4

NË KËRKIM TË VENERËS

01 hours 51 minutes

Venera, një adoleshente e ndrojtur, rritet mes tre brezave që janë vazhdimisht nën këmbët e njëri-tjetrit ...

Shqip
January 21, 2022

Select Showtimes

7.4

NIGHTMARE ALLEY

R 02 hours 30 minutes

Një person ambicioz me një talent për të manipuluar njerëzit, lidhet me një psikiatër femër që ...

Titra Shqip
January 20, 2022

Select Showtimes

3.0

NORM OF THE NORTH KEYS TO THE KINGOM

PG 01 hours 31 minutes

Norm, ariu polar i sapo kurorëzuar si mbret, duhet të shpëtojë qytetin e New York dhe ...

Titra Shqip
January 20, 2022

Select Showtimes

DY LUANË DREJT VENECIAS

01 hours 35 minutes

Dy kineastë shqiptarë do të marrin pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Festivalit të ...

Titra Shqip
January 18, 2022

Select Showtimes

8.9

SCREAM 5

R 01 hours 54 minutes

Njëzet e pesë vite pas serisë origjinale të vrasjeve në Woodsboro, shfaqet një vrasës i ri ...

Titra Shqip
January 13, 2022

Select Showtimes

6.8

THE KINGS MAN 3

R 02 hours 11 minutes

Në vitet e para të shekullit të 20-të, agjencia Kingsman u formua për të qëndruar kundër ...

Titra Shqip
January 13, 2022

Select Showtimes

THE 355

Kur një armë top-sekret bie në duar jo të sigurta, një agjent i CIA-s bashkon forcat ...

Select Showtimes

5.8

BIG FOOT FAMILY

TV-Y8 01 hours 32 minutes

Vazhdimi i "Son of Bigfoot": Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër ...

Titra Shqip
January 6, 2022

Select Showtimes

6.5

THE HATING GAME

R 01 hours 42 minutes

Duke vendosur për të arritur suksesin profesional pa bërë kompris etikën e saj, Lucy fillon një ...

Titra Shqip
January 6, 2022

Select Showtimes

7.4

SING 2

PG 01 hours 52 minutes

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e vetmuar të rock-ut Clay Calloway ...

Titra Shqip

Select Showtimes

6.9

THE MATRIX RESURRECTIONS

R 02 hours 26 minutes

VERSIONI I DISPONUESHËM Digital 2D

Titra Shqip

Select Showtimes

7.5

THE FRENCH DISPATCH

R 01 hours 47 minutes

Një letër dashurie për gazetarët e vendosur në një kamp të një gazete amerikane në një ...

Titra Shqip

Select Showtimes

6.0

CLIFFORD THE BIG RED DOG

PG 01 hours 36 minutes

Dashuria e një vajzës të re për një qenush të vogël të quajtur Clifford e bën ...

Titra Shqip
December 25, 2021

Select Showtimes

6.2

PAW PATROL THE MOVIE

G 01 hours 28 minutes

Ryder dhe këlyshët thirren në Adventure City për të ndaluar Kryetarin Humdinger të kthejë metropolin e ...

Titra Shqip
December 4, 2021

Select Showtimes

7.6

KING RICHARD

PG-13 02 hours 18 minutes

Një vështrim se si superyjet e tenisit Venus dhe Serena Williams u bënë ata që janë ...

Titra Shqip
December 3, 2021

Select Showtimes

6.8

ETERNALS

PG-13 02 hours 37 minutes

Saga e të Përjetshmëve, një racë e qenieve të pavdekshme që jetuan në Tokë dhe formësuan ...

Titra Shqip
December 3, 2021

Select Showtimes

7.2

RESIDENT EVIL: WELCOME TO RACCOON CITY

PG 01 hours 47 minutes

Vendosur në vitin 1998, kjo histori e origjinës eksploron sekretet e rezidencës misterioze Spencer dhe qytetit ...

Titra Shqip
December 2, 2021

Select Showtimes

7.2

RON’S GONE WRONG

PG 01 hours 46 minutes

Historia e Barney, një gjimnazist i çuditshëm dhe Ron, pajisja e tij e re folëse në ...

Titra Shqip
December 2, 2021

Select Showtimes

7.7

THE LAST DUEL

R 02 hours 32 minutes

Mbreti Charles VI deklaron se Kalorësi Jean de Carrouges duhet të zgjidh mosmarrëveshjen me shërbëtorin e ...

Titra Shqip
December 1, 2021

Select Showtimes

7.8

GHOSTBUSTERS: AFTERLIFE

PG-13 02 hours 04 minutes

Kur një nënë beqare dhe dy fëmijët e saj mbërrijnë në një qytet të vogël, ata ...

Titra Shqip
December 1, 2021

Select Showtimes

6.2

VENOM: LET THERE BE CARNAGE

PG-13 01 hours 30 minutes

Tom Hardy kthehet në ekranin e madh si mbrojtësi vdekjeprurës Venom, një nga personazhet më të ...

Titra Shqip
December 1, 2021

Select Showtimes

7.8

ENCANTO

PG 01 hours 39 minutes

Një vajzë e re kolumbiane duhet të përballet me zhgënjimin e të qenit e vetmja anëtare ...

Titra Shqip
December 1, 2021

Select Showtimes

QUEENPINS

Një grup amvisesh krijojnë një mashtrim kuponash në vlerë prej 40 milionë dollarësh.

Select Showtimes

7.1

HOUSE OF GUCCI

R 02 hours 37 minutes

Duke përfshirë tre dekada dashurie, tradhtie, dekadence, hakmarrjeje dhe në fund të fundit vrasje, ne shohim ...

Titra Shqip
November 30, 2021

Select Showtimes

5.2

FAST AND FURIOUS 9 (2021)

PG-13 02 hours 23 minutes

Titra Shqip
November 30, 2021

Select Showtimes

5.9

THE BOSS BABY

PG 01 hours 33 minutes

Një bebe me veshje zyrtare dhe një valixhe dore bashkohet me vëllaun e tij 7-vjeçar, për ...

Titra Shqip
November 30, 2021

Select Showtimes

7.4

NO TIME TO DIE

PG-13 02 hours 43 minutes

James Bond ka braktisur shërbimin aktiv. Paqja e tij është megjithatë jetëshkurtë, kur Felix Leiter, një ...

Titra Shqip
November 29, 2021

Select Showtimes

7.5

ZGJOI 2021

G 01 hours 24 minutes

Filmi përcjellë Fahrijen e cila është në kërkim të burrit të saj të humbur gjatë luftës ...

Shqip
November 28, 2021

Select Showtimes