Trailer I filmit “Mavel Cinematic Universe” u publikua për të gjithë fansat e Marvel. Trailer tregon se çfarë po përgatitet për Avengerin. Kjo aventurë nga regjisorja Taika Waititi, është planifikuar të dalë në kinema me 8 Korrik.

Traileri “Love and Thunder” ka arritur 209 milionë shikime në 24 orët e para. Ky numër e bë teaser-in trailerin e katërt më të shikuar në 24 orë, pas trailerave për tre filma të Marvel: “ Avangers: Infinity War”, “Avangers: Endgame dhe “Spider-Man: No Way Home”.

TË NGJASHME