Rihanna thuhet se ka regjistruar dy këngë të reja për “Black Panther: Wakanda Forever”

Burimet pohojnë se një nga këngët do të shfaqet në titullin e fundit të filmit për vazhdimin e ardhshëm të Black Panther, Wakanda Forever.

Albumi i tetë dhe më i fundit në studio i këngëtares, ‘Anti’, doli në vitin 2016, me muzikë të re që është ngacmuar vazhdimisht që atëherë. Shkurtin e ardhshëm, ajo do të kryesojë shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl 2023.

Shfaqja e Rihanna-s në Super Bowl do të jetë një kujtesë emocionuese e shkëlqimit të saj të gjithanshëm Sipas HITS Daily Double, këngëtarja ka regjistruar një palë këngë të reja që do të shfaqen në filmin e ardhshëm të Marvel, i cili do të publikohet më 11 nëntor. Është raportuar më parë se këngëtarja mund të luajë në film, megjithëse ato thashethemet që atëherë janë zhgënjyer.

Një raport i ri nga gazetari i New York Times Kyle Buchanan pohon gjithashtu se një nga këngët e raportuara do të titullojë titullin e fundit të filmit.

TË NGJASHME

Write a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *