Siç është zbuluar që rolin kryesor e ka vetem Margot Robbie “ ajo nuk është e vetmja në rolin kryesor” tashmë I bashkangjitet dhe këngëtarja Kosovare Dua Lipa.
Dua Lipa po bën lëvizje në botën e filmit dhe ka marrë një rol të madh.

Këngëtarja 26 vjeç thuhet se do ti bashkohet Ryan Goslinf, Will Ferell dhe Saoirse Ronan në film pasi bëri debutimin e saj në ekranin e madh.

TË NGJASHME

Write a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *