Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Eternals 3D

December 21, 2021 @ 5:30 pm - 7:37 pm

Saga e të Përjetshmëve, një racë e qenieve të pavdekshme që jetuan në Tokë dhe formësuan historinë dhe qytetërimet e saj.

Details

Date:
December 21, 2021
Time:
5:30 pm - 7:37 pm