Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

HOUSE OF GUCCI

December 21, 2021 @ 8:00 pm - 10:37 pm

Duke përfshirë tre dekada dashurie, tradhtie, dekadence, hakmarrjeje dhe në fund të fundit vrasje, ne shohim se çfarë do të thotë një emër, çfarë ia vlen dhe sa larg do të shkojë një familje për kontroll.

Details

Date:
December 21, 2021
Time:
8:00 pm - 10:37 pm