Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

GHOSTBUSTERS: AFTERLIFE

December 21, 2021 @ 2:00 pm 4:02 pm

Kur një nënë beqare dhe dy fëmijët e saj mbërrijnë në një qytet të vogël, ata fillojnë të zbulojnë lidhjen e tyre me kapësit origjinal të fantazmave dhe trashëgiminë sekrete që la pas gjyshi i tyre.

Details

Date:
December 21, 2021
Time:
2:00 pm – 4:02 pm