Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

VENOM: LET THERE BE CARNAGE

December 15, 2021 @ 3:00 pm - 4:30 pm

Tom Hardy kthehet në ekranin e madh si mbrojtësi vdekjeprurës Venom, një nga personazhet më të mëdhenj dhe më kompleks të Marvel.

Details

Date:
December 15, 2021
Time:
3:00 pm - 4:30 pm