Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

THE MANY SAINTS OF NEWARK

December 14, 2021 @ 8:00 pm - 10:00 pm

Dëshmoni krijimin e Toni Sopranos. Historia që zbulon anën njerëzore të Tonit, vështirësitë e tij dhe ndikimin që familja – veçanërisht xhaxhai i tij, Diki Moltisanti- kishte mbi të, duke u bërë bosi më ikonik i të gjitha kohërave.

Details

Date:
December 14, 2021
Time:
8:00 pm - 10:00 pm