Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

SING 2

December 24, 2021 @ 4:00 pm - 5:52 pm

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e vetmuar të rock-ut Clay Calloway që t’u bashkohet atyre për hapjen e një shfaqjeje të re.

Details

Date:
December 24, 2021
Time:
4:00 pm - 5:52 pm