Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

RESIDENT EVIL

December 24, 2021 @ 2:00 pm - 3:47 pm

Vendosur në vitin 1998, kjo histori e origjinës eksploron sekretet e rezidencës misterioze Spencer dhe qytetit fatkeq Raccoon.

Details

Date:
December 24, 2021
Time:
2:00 pm - 3:47 pm