Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

HOUSE OF GUCCI

December 15, 2021 @ 9:00 pm - 11:37 pm

Duke përfshirë tre dekada dashurie, tradhtie, dekadence, hakmarrjeje dhe në fund të fundit vrasje, ne shohim se çfarë do të thotë një emër, çfarë ia vlen dhe sa larg do të shkojë një familje për kontroll.

Details

Date:
December 15, 2021
Time:
9:00 pm - 11:37 pm