Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

DUNE

December 16, 2021 @ 8:00 am - 10:35 pm

Përshtatja e romanit të trilluar shkencor të Frank Herbert, për djalin e një familje fisnike, të cilës iu besua mbrojtja e pasurisë më të vlefshme dhe elementit më jetësor në galaktikë.

Details

Date:
December 16, 2021
Time:
8:00 am - 10:35 pm