Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

DUNE

December 22, 2021 @ 3:00 pm - 5:35 pm

Përshtatja e romanit të trilluar shkencor të Frank Herbert, për djalin e një familje fisnike, të cilës iu besua mbrojtja e pasurisë më të vlefshme dhe elementit më jetësor në galaktikë.

Details

Date:
December 22, 2021
Time:
3:00 pm - 5:35 pm