Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

SING 2

December 26, 2021 @ 3:30 pm - 5:22 pm

Buster Moon dhe miqtë e tij duhet të bindin yllin e vetmuar të rock-ut Clay Calloway që t’u bashkohet atyre për hapjen e një shfaqjeje të re.

Details

Date:
December 26, 2021
Time:
3:30 pm - 5:22 pm