Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

GHOSTBUSTERS: AFTERLIFE

December 14, 2021 @ 3:00 pm - 5:02 pm

Kur një nënë beqare dhe dy fëmijët e saj mbërrijnë në një qytet të vogël, ata fillojnë të zbulojnë lidhjen e tyre me kapësit origjinal të fantazmave dhe trashëgiminë sekrete që la pas gjyshi i tyre.

Details

Date:
December 14, 2021
Time:
3:00 pm - 5:02 pm