Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

CHRISTMAS IS CANCELED

December 17, 2021 @ 6:00 pm

Babai i Emës dhe armikja e saj e shkollës së mesme fillojnë të dalin së bashku, kështu që ajo nis një mision për të ndarë çiftin e lumtur.

Details

Date:
December 17, 2021
Time:
6:00 pm