Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

PAW PATROL

December 25, 2021 @ 11:00 am - 12:28 pm

Ryder dhe këlyshët thirren në Adventure City për të ndaluar Kryetarin Humdinger të kthejë metropolin e zhurmshëm në një gjendje kaosi.

Details

Date:
December 25, 2021
Time:
11:00 am - 12:28 pm